KRYDDSKEPPA, 16 st, Boet, Orrefors.

57061. KRYDDSKEPPA, 16 st, Boet, Orrefors.

Märkta Orrefors.

Nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Orrefors.

Nagg och slitage.

Antal besök: 4 457