BOKHYLLA med underskåp i teakfanér (2), 1960-tal.

56991. BOKHYLLA med underskåp i teakfanér (2), 1960-tal.

Höjd 159 cm
Längd 90 cm
Djup 41 cm.

Bruksslitage och ett flertal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 159 cm
Längd 90 cm
Djup 41 cm.

Antal besök: 644