BIRGER EMANUEL HANSSON BÖE. Vinterlandskap med sjö och skog. Olja på pannå, signerad och daterad -40.

56953. BIRGER EMANUEL HANSSON BÖE. Vinterlandskap med sjö och skog. Olja på pannå, signerad och daterad -40.

69 x 90 cm.

Slitage. Färgbättring på motivets mitt.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 90 cm.

Antal besök: 5 172