Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JOHAN BOSTRÖM. "Solnedgång, Stockholms skärgård". Olja på duk. Signerad J.Boström.
56939. JOHAN BOSTRÖM. "Solnedgång, Stockholms skärgård". Olja på duk. Signerad J.Boström.
28 x 58 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 58 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
5 343