12 st mattallrikar
12 st mindre tallrikar
12 st djupa tallrikar
12 st assietter
12 st kaffekoppar
12 st kaffefat
1 st sockerskål med lock
3 st uppläggningsfat
1 st karott med lock
1 st bringare
1 st såsbringare.
Mindre bruksslitage samt 2 koppar och ett kaffefat med mindre kantnagg.
12 st mattallrikar
12 st mindre tallrikar
12 st djupa tallrikar
12 st assietter
12 st kaffekoppar
12 st kaffefat
1 st sockerskål med lock
3 st uppläggningsfat
1 st karott med lock
1 st bringare
1 st såsbringare.