SERVISDELAR, 80 delar. "Grön Anna", 1960-tal. Rörstrand.

56892. SERVISDELAR, 80 delar. "Grön Anna", 1960-tal. Rörstrand.

12 st mattallrikar
12 st mindre tallrikar
12 st djupa tallrikar
12 st assietter
12 st kaffekoppar
12 st kaffefat
1 st sockerskål med lock
3 st uppläggningsfat
1 st karott med lock
1 st bringare
1 st såsbringare.

Mindre bruksslitage samt 2 koppar och ett kaffefat med mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st mattallrikar
12 st mindre tallrikar
12 st djupa tallrikar
12 st assietter
12 st kaffekoppar
12 st kaffefat
1 st sockerskål med lock
3 st uppläggningsfat
1 st karott med lock
1 st bringare
1 st såsbringare.

Antal besök: 930