ISHOCKEYFIGURER i massa med upphängt rörligt huvud 11 stycken.

56742. ISHOCKEYFIGURER i massa med upphängt rörligt huvud 11 stycken.

Höjd 14 cm. Färjestad (FBK) x 3, Frölunda x 2, Södertälje (SSK), Timrå, Leksand, Västerås (VIK), Tre Kronor, Brynäs, Timrå.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 901