URNA, art deco, 1900-talets första hälft.

56723. URNA, art deco, 1900-talets första hälft.

Porslin, grön glasyr med hänklar. Höjd 31 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelering.

Antal besök: 936