PARTI SILVER (9). Bl a 5 st bägare, 1 st skål och 2 fat. Totalvikt 355 gram.

56720. PARTI SILVER (9). Bl a 5 st bägare, 1 st skål och 2 fat. Totalvikt 355 gram.

Samtliga med svensk kattfot stämpel.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 727