PARTI SILVER (8). Bl a flertal med svenska stämplar. Totalvikt 244 gram.
56708. PARTI SILVER (8). Bl a flertal med svenska stämplar. Totalvikt 244 gram.
2 st gafflar varav en med kattfot.
1 st smörkniv med kattfot
1 st soppslev med kattfot
2 st skedar varav en med kattfot
1 st förgylld sked
1 st skrapa med kattfot.
Mindre bruksslitage
Monogram på flertal av besticken.
1 st smörkniv med kattfot
1 st soppslev med kattfot
1 st förgylld sked
1 st skrapa med kattfot.
Mindre bruksslitage