BOK, Greppet direkt, signerad av Kalle Svensson.

56670. BOK, Greppet direkt, signerad av Kalle Svensson.

22 x 14 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 14 cm.

slitage.

Antal besök: 1 860