BORD, med stenskiva av kolmårdsmarmor, vitmålat 1900-talets första hälft.

56643. BORD, med stenskiva av kolmårdsmarmor, vitmålat 1900-talets första hälft.

Bord, lådor, skiva i kolmårdsmarmor.
Längd 95, bredd 55, höjd 73 cm.

Nagg skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg skiva.

Antal besök: 1 977