PIDESTALBYRÅAR, 1 par, 1900-tal.

56637. PIDESTALBYRÅAR, 1 par, 1900-tal.

Längd 24, bredd 22, höjd 73 cm.

Omfattande ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande ytslitage.

Antal besök: 1 048