BLÄCKHORN, vitmetall och glas, 1900-talets början.

56622. BLÄCKHORN, vitmetall och glas, 1900-talets början.

Höjd 9 cm. Märkt Aurora warranted 1869.

Horn lagade, bäckhorn med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 014