TITUSLJUSSTAKAR, 2 st, mässing 1900-tal.

56600. TITUSLJUSSTAKAR, 2 st, mässing 1900-tal.

För sju ljus. Höjd 31 respektive 34 cm.

Bruksslitage, den större ljusstakens ljushållare något sneda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 531