FIGURIN, Bock, lergods. Raymor Bitossi, Aldo Londi Rimini Blue.

56590. FIGURIN, Bock, lergods. Raymor Bitossi, Aldo Londi Rimini Blue.

Längd ca 18,5 cm.

Obetydligt slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 18,5 cm.

Obetydligt slitage, nagg.

Antal besök: 2 398