HERRARMBANDSUR, Breitling, 1950/60-tal.

565855. HERRARMBANDSUR, Breitling, 1950/60-tal.

Manuell, boett i vitmetall med baklock i stål, verket samt boetten märkt Breitling, zontavla med centrumsekund, diameter 36 mm.
Nytt läderband Hirsch.

Fungerande, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nytt läderband Hirsch.

Fungerande, bruksslitage.

Antal besök: 1 630