SVENOLOV EHRÉN. Landskap. Färglitografi. Signerad och dat -85. 229/360.

56537. SVENOLOV EHRÉN. Landskap. Färglitografi. Signerad och dat -85. 229/360.

61x59 cm.

Mindre kant reva.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

61x59 cm.

Mindre kant reva.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 885