RING, guld 18 K, 4,7 gram. England.

56523. RING, guld 18 K, 4,7 gram. England.

Stämplar London, 1800-tal. Dekor av svart emalj och pärla. Gravyr "Will m Hallen 4 May 1838".
Storlek 17,5.

Emalj med bitvis bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17,5.

Emalj med bitvis bortfall.

Antal besök: 1 268