CARL GUNNE. Olja på pannå, signerad- 56.

56515. CARL GUNNE. Olja på pannå, signerad- 56.

Kustbild med sjöbodar och båtar, 38 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 126