BORDSLAMPA, modell Strindberg, 1940-tal.

56503. BORDSLAMPA, modell Strindberg, 1940-tal.

Höjd 45 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 975