Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
H.RIDDARSPORRE. Sjölandskap med fiskare. Olja på duk, signerad och daterad 1904.
56481. H.RIDDARSPORRE. Sjölandskap med fiskare. Olja på duk, signerad och daterad 1904.
39 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 58 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 162