JAN THOMAEUS. Gouache.

JAN THOMAEUS. Gouache.
564601. JAN THOMAEUS. Gouache.

Ansikte signerad och daterad -52, 48x41 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Antal besök: 335