FONTÄNBORD, 1960/70-tal.

FONTÄNBORD, 1960/70-tal.
56451. FONTÄNBORD, 1960/70-tal.

Skiva med mosaik. Längd 75, bredd 61, höjd 59 cm.

Slitage och sakdor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och sakdor.

Antal besök: 4 160