GLASSERVIS, 27 delar, "Corona", Bengt Edenfalk, Skruf.

56389. GLASSERVIS, 27 delar, "Corona", Bengt Edenfalk, Skruf.

11 vitvinglas, höjd 13,5 cm.
8 starkvinsglas, höjd 10 cm.
8 likörglas, höjd 10 cm.

2 glas med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 vitvinglas, höjd 13,5 cm.
8 starkvinsglas, höjd 10 cm.
8 likörglas, höjd 10 cm.

Antal besök: 4 817