Garpenhus Auktioner
Övrigt
Övrigt
SKYLT POMMAC i plast på massonit, 1960/70-tal.
56369. SKYLT POMMAC i plast på massonit, 1960/70-tal.
80x81 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
80x81 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
1 594