SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

56326. SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

Halsband med hänge i silver, lås i metall, dat 1966 samt monogram JC, hänge höjd ca 7 cm.
2 st hängen i form av kors.
3 par örhängen.
Hänge.
Ring. strlk 16,5.
Hänge med kedja.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st hängen i form av kors.
3 par örhängen.
Hänge.
Ring. strlk 16,5.
Hänge med kedja.

Bruksslitage.

Antal besök: 794