VAS, porslin, Kina, 1700-1800-tal.

56279. VAS, porslin, Kina, 1700-1800-tal.

Höjd 43 cm. Figurscen med bland annat elefant, tiger, apa med mera.

Skador, lagning vid halsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, lagning vid halsen.

Antal besök: 1 528