MARIA BOCEWSKA, lithografi, "Löken", signerad och numrerad 59/250.

56272. MARIA BOCEWSKA, lithografi, "Löken", signerad och numrerad 59/250.

Inramad. Motivets storlek 35 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 378