PARTI SILVER, 10 delar, Bland annat ljusstake, dosa, kaffeskedar. Vikt exklusive ljusstake 115 gram.
56226. PARTI SILVER, 10 delar, Bland annat ljusstake, dosa, kaffeskedar. Vikt exklusive ljusstake 115 gram.
6 mockaskedar med dekor av fjäril, svenska importstämplar, längd 9,5 cm.
2 skedar med dekor av rosor,svenska stämplar 1963.
Ljusstake med fylld fot, svenska stämplar 1963, höjd 6,5 cm.
Oval dosa med lock i filigran, förgylld, längd 5,5, bredd 4,5 cm.