SLÄDBJÄLLRA, Joseph Leja, Stockholm, 1800-tal.

56169. SLÄDBJÄLLRA, Joseph Leja, Stockholm, 1800-tal.

Höjd 28 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 4 470