VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

56137. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

Mahogny, skåpets övre del med vitrin, inrett med glashyllor. Nedre delen med två lådor och skåp. Längd 110, bredd 44, höjd 194 cm.

Lätt bruksslitage, övre delen något solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 664