PUNSCHMUGGAR, 12 st, silver, K & EC, vikt 372 gram.

560932. PUNSCHMUGGAR, 12 st, silver, K & EC, vikt 372 gram.

Invändigt med förgyllning.
Höjd 40 mm.

Mindre bruksslitage.

Invändigt med förgyllning.
Höjd 40 mm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 297