HYLLSYSTEM, "String", design Nils Strinning, 1950/60-tal.

56080. HYLLSYSTEM, "String", design Nils Strinning, 1950/60-tal.

Bestående av: 26 hyllplan, 6 konsoler, glasdorrar till konsoler, 18 + 4 gavlar, delvis etikettmärkt.

Sltiage, smärre fanerskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 209