NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal.

56023. NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal.

Vitmålade. Längd 43, bredd 33, höjd 54 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 771