KNUD PETERSEN SVENDBORG. Troligen Notre Dame i Paris. Olja på duk. Signerad K P S.

55993. KNUD PETERSEN SVENDBORG. Troligen Notre Dame i Paris. Olja på duk. Signerad K P S.

47x36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x36 cm.

Antal besök: 1 499