BESTICK, 12 delar, nysilver, Plewkiewicz Warsawie, 1800/1900-tal.

55952. BESTICK, 12 delar, nysilver, Plewkiewicz Warsawie, 1800/1900-tal.

Stmpl Plewkiewicz w Warsawie Galw.
6 gafflar, 6 knivar, längd 20,5 - 26 cm.

Slitage. Namnmngram samt krona.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 996