TELEGRAFNYCKLAR, 4 st, 1900-tal.

55951. TELEGRAFNYCKLAR, 4 st, 1900-tal.

Varav en märkt TR McElroy's MacKey 6539.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 350