BORDSUR, Mignon Decore Limoges A la Main, 1900-talets andra hälft.

55929. BORDSUR, Mignon Decore Limoges A la Main, 1900-talets andra hälft.

Koboltblått porslinsfodral, bottenplatta och dekorelement i mässing. Batteriverk. Tillverkar stämpel på baksidan. Höjd 57 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 9 655