PARFYM, "JOY" Jean Patou, 1970-tal.

55925. PARFYM, "JOY" Jean Patou, 1970-tal.

Höjd 6 cm. Etui medföljer.

Bruksslitage, öppnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 cm. Etui medföljer.

Bruksslitage, öppnad.

Antal besök: 2 068