SKED, silver, Ryssland St Petersburg, möjligen import. 1900-talets första del. Vikt 49 gram.

55831. SKED, silver, Ryssland St Petersburg, möjligen import. 1900-talets första del. Vikt 49 gram.

Dekor av hästhuvud, delvis förgylld. Längd ca 17 cm.

Slitage. Monogramgravyr med krona.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 206