SKEPPSUR, SCHATZ samt STORMHATT.

55812. SKEPPSUR, SCHATZ samt STORMHATT.

Skeppsur märkt SCHATZ 1881 Ocean-Quartz, Ship's Bell.
Stormhatt med ask.

Bruksslitage.
Ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stormhatt med ask.

Bruksslitage.
Ask med skador.

Antal besök: 1 863