FÅTÖLJ, 1960/70-tal.

FÅTÖLJ, 1960/70-tal.
55787. FÅTÖLJ, 1960/70-tal.

Klädsel i skinnimitation.

Slitage, lagning på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
55787. FÅTÖLJ, 1960/70-tal.

Klädsel i skinnimitation.

Slitage, lagning på klädsel.

Antal besök: 1 229