HYLLA MED SKÅP, England, 1900-talets andra hälft.

55771. HYLLA MED SKÅP, England, 1900-talets andra hälft.

Idegran, överdelen med hylla och två vitrinskåp, underdelen med 4 skåp inredda med hyllplan.

Bruksslitage, en list på övre delens kortsida saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772