RAMAR, 3 st, sekelskiftet 1800/1900.

55724. RAMAR, 3 st, sekelskiftet 1800/1900.

Största yttre mått ca 27 x 20 cm.

Slitage, skador. Dekordelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 757