PARTI DIVERSE, 1800-1900-tal.

55691. PARTI DIVERSE, 1800-1900-tal.

Bland annat ramar 1par, plåtburk, Örebro kexfabrik, bonbonjär, ostindisk. med mera.

Slitage. Locket till bonbonjär är lagat. Askkopp med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 534