LAMPFOT, gips, barockstil,1900-tal.

55661. LAMPFOT, gips, barockstil,1900-tal.

Höjd 39 cm.

Slitage, nagg, fisk med lagad mun.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Antal besök: 1 268