VÄGGKONSOLER, 5 st, 1900-tal.

VÄGGKONSOLER, 5 st, 1900-tal.
55588. VÄGGKONSOLER, 5 st, 1900-tal.

Längd 35, bredd 21, höjd 35 cm vardera.

Slitage, låda medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, låda medföljer.

Antal besök: 1 274