SILVERRING med grön malakitsten. 1900-tal. Ryska stämplar.

55551. SILVERRING med grön malakitsten. 1900-tal. Ryska stämplar.

Diameter ca 24 mm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 24 mm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 462