MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

55533. MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

Tidningskorg, 1950-tal, teak och mässing. Längd 43 cm.
Piedestal, skuret trä. Höjd 53 cm.
Puff, grönt konstskinn. Diameter 55 cm.
Pall, allmoge.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall, allmoge.

Bruksslitage.

Antal besök: 695