RENÉ GENIS. Bymotiv, färglitografi, signerad och numrerad 23/60.

55500. RENÉ GENIS. Bymotiv, färglitografi, signerad och numrerad 23/60.

57 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 081